Su Terapisi Nedir

Aktüel dergisinin son sayısında yer alan mucizvi su terapisi konusu araştırılmış ve birçok uzmandan görüş alınmaktadır. Anadolu üniversitesi sağık kulübü tarafından hazırlanan bir değerlendirmeye göre su tüketimi doğru metotla insan vücudunu temizler. Yeni kan oluşumuna yardımcı olur. Bu terapiyle bağırsakların mukoza kıvrımları çalışmaktadır. Kandaki gıdalar daha iyi bir şekilde emilir. Yine kan haline dönüşür. Kan rahatsızlıkların tedavisinde ve sağlığın korunmasında en önemli unsurdur.

Su terapisi bağırsakları çalıştırır. Kan oluşumunda su çok önemli bir faktördür. Kanın % 60’ından daha fazlası sudur. Suyun kanda bulunan gıdaların emilmesine yardımcı olur. Yeni kan oluşumuna etki etmesi bir teoride olsa bağırsakları çalıştırıp dolaşım sistemini rahatlattığı kanıtlanmıştır.

Su terapisinin iyi geldiği hastalıklar

Yüksek tansiyon, romatizma, anemi, genel felç, obezite, kireçlenme, sinüzit, taşikardi, başdönmesi, öksürük, lösemi, astım, bronşit, akciğer veremi, memenjit, böbrek taşı, ekşime, dizanteri, gastrit, rahim kanseri, hemoroit, kabızlık, kemik erimesi, şeker hastalığı, baş ağrısı, göz kan, düzensiz adet görme, meme kanseri ve gırtlak ilthabı.

Kaynak: buyutec.net

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.