Online Bilgisayar Programcıları

Online Bilgisayar Programcıları

 Genelde sosyal paylaşım sitelerinin yaratıcıları olan bilgisayar programcıları, bu siteleri sıradan bir amaç için kullanırlar. Bu sosyal paylaşım siteleri sayesinde, bilgisayar programcıları kariyer yapma ve sosyal çevrelerini genişletme imkanlarına sahip olurlar. Mağazacılık programı.Günümüzde programlama üzerine çok fazla sosyal paylaşım sitesi bulamayabilirsiniz fakat yinede sizi bu programlama konusunda yalnızlıktan kurtarabilecek bir kaç site vardır.Bilgisayar Programcılığı
 OpenSocial bunlardan biri olarak gösterilebilir.Bilgisayar programcıları için en iyi sosyal paylaşım sitelerinden birisidir.Kısacca tanımlanacak olursa, Google’nin program arayüz uygulamalarının koleksiyonu olarak tanımlanabilir.Site ve apartman yönetim programı. Program arayüz uygulamalarının temel fonksiyonu sosyal paylaşım siteleri oluştırmaktır.OpenSocial ile uygulama galerisine girebilir ve program arayüz uygulamalarını geliştirebilir veya düzenleyebilirsiniz.

  My 9 Rulesda başka bir örnek olarak verilebilir. My 9 Rules, kariyerinizle ilgili beklentilerinizde size yardımcı olabilecek, programlama üzerine kurulmuş bir blog sitesidir.Oto Satış ve Oto Servis Programı. Bu sitenin arayüzü ve dizaynı mükemmeldir.Sitede gezinirken kesinlikle zorluk çekmeyeceksiniz.Diğer profesyonel bilgisayar programcılarını bulmak istiyorsanız mutlaka bu siteye bir göz atmalısınız.

 Daha yoğun trafiği olan bir sosyal paylaşım sitesini tercih etmek istiyorsanız, Facebook’u seçebilirsiniz.Ama buradaki başarılı olma ihtimaliniz tamamen sizin kapasitenize bağlıdır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.