İş Bankası Yeni Nesil Ev Kredisi

Yeni nesil ev kredisini kullanabilmek için belediye sınırı içinde ve kat irtifakı tapusu olan, en az % 75 oranında tamamlanan ekspertiz raporu tarafından belirlenmiş oturulabilecek durumdaki bütün gayrimenkuller için yeni nesil ev kredisi kullanabilirsiniz.

Yeni nesil ev kredisi 1-120 ay arasında istediğiniz kadar vade yaptırabilirsiniz. Yeni nesil ev kredisi almak istiyorsanız bir işbank şubesini ziyaret etmeniz gereklidir. Şubeler daha iyidir fakat başvuruyu internet şubesinden, netmatiklerden, bankamatikten ve telefon şubesinden yapabilirsiniz.

Yeni nesil ev kredisini 1-120 ay vadeyle kullanmak isteyen kişiler yeni nesil ev kredisi kapsamında konut kredisi faizinin %0,01 puan altında faiz miktarıyla kullanabilirler. Maksimum ev paketinden maksimüm kartı olan ve 1 tane fatura ödeme talimatı olan bütün işbank müşterileri yararlanabilir.

Ödeme avantajlarıda oldukça güzel. Mesela kredi taksitim düşük miktarda başlasın ve maaşım yükseldikçe aylık ödeyeceğim tutarda artsın diyorsanız bu krediyi size göre

Yeni nesil ev kredisine başvuru

Yeni nesil ev kredisine başvurmak için;

Satıcıya ait olan son tapu belgesinin fotokopisi
İpotek edilecek yerin üstünde takyidat bulunup bulunmadığını gösteren bir belge ile yeni nesil ev kredisine başvurabilirsiniz.

Yeni Nesil Ev Kredisi Faiz Oranları

Yeni nesil ev kredisinin faiz oranları ; eğer vadeyi 1-60 ay arasında yaparsanız faiz oranı % 0,95, vadeyi 61-120 ay arasında yaparsanız faiz oranı %1,05 olarak belirlenmiştir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.