Firmalar Türkiye size neler sunuyor?

Yeni bir yere gittiğinizde yahut bulunduğunuz yerde bir firmaya ihtiyacınız olduğunda veya kendi firmanızın tanıtımını yapmak istediğinizde, ilgili kitleye ulaşmanın en kolay yoludur firma rehberleri. Ancak bu rehberler tam olarak ihtiyaçlarımızı karşılamıyor olabilir yahut bir kereye mahsus bir firma işi olan kullanıcı için üyelik ücreti ödemek saçma gelebilir.

Firmalar Türkiye ekibi olarak ihtiyaç duyduğunuz profesyonel hizmeti sizlere ücretsiz olarak sunmak için sürekli çalışıyor ve gelişiyoruz. Şu anda günlük 6.000 ila 10.000 arası kişinin ziyaret ettiği ve 242 sektörden 193.227 firma bulunan sayfamızla hizmetinizdeyiz.

05.04.2010 Tarihi Günlük Ziyaretçi İstatiğimiz:

Ziyaretçi Sayısı: 6.949

Gösterilen Sayfa: 18.287

Toplam Tekil: 80.916

Toplam Çoğul: 203.249

Firmalar Türkiye size neler sunuyor?

Firmalara;

Ücretsiz olarak firmanızı tanıtabilir, web sitenizi firma adınızla eşleştirerek kullanıcılara daha detaylı bilgiler verebilirsiniz.

İnternette firmanızla ilgili konularda arama yapan internet kullanıcılarına ulaşabilir, potansiyel müşteri kitlenizi büyütebilirsiniz.

Günümüzün şüphesiz en iyi reklamıdır Google aramalarında ilk sıralarda olmak. Siz de Google’daki yerinizi bizimle alabilirsiniz.

Kullanıcılar üye olmak zorunda olmadan sizinle ilgili telefon numarası, adres, faks gibi detayları görebilir ve dilerseniz Google haritalarında firmanızı işaretleyerek gösterebilirsiniz.

Bireysel kullanıcılara;

İhtiyaç duyduğunuz alanla ilgili firmaları arayabilir ve haklarında bilgi alabilirsiniz.

Size en yakın olanı yahut en güvenilir olanı seçebilir, firmalarla iletişime geçebilirsiniz.

Firmalar yönetici kontrolünden geçmeden sitemizde yayınlanmadığı için, dolandırıcılar gibi bir tehlikeyle karşı karşıya gelmeden güvenli bir firma hizmeti alabilirsiniz.

Siz de firmanızı rehberimize ücretsiz olarak kaydettirmek istiyorsanız

Firma Ekle

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.