Erkeklerin Kadından Hoşlanma Belirtileri

Kadınlar Dikkat Bu Yazımız Sizin İçin.

Her kadın merak eder acaba bu erkek benden hoşlanıyor mu ? Hoşlandığını nasıl anlarım. 6 Adımda bir erkeğin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını nasıl anlarsınız bunu anlatacağız.

Erkekler hoşlandığı kadınlara genelde kaçamak gözlerler bakarlar. Yani Çapkın diye tabir edilen erkeğin bakışlarından size karşı ne hissetiğini anlamak çok zordur. Kadınları çabuk etkileyen bu erkeklere hemen kanmamanızı tavsiye ederiz. Çapkın erkekler net bakarlar, gözlerini size sabitlerler ve ayrıca mimikleriyle romantik bir erkek olmya çalışırlar.

Gerçekten hoşlanan bir erkek, çekingen bakar. Yani bakmaya cesaret bile demez. Şimdi bakışlardaki püf noktaya gelelim. Erkeğe gözlerinin dikin ve sürekli bakın. Sizden göslerini çekiyor mu çekmiyor mu ? Eğer birşey konuşmuyorsanız ve ortalama 5 saniye içerisinde gözlerini sizden çekip nereye bakacağanda tereddüt yaşıyorsa o erkek sizden hoşlanıyordur.

Konuşmadanda anlayabilirsiniz. Sizinle ilgili birsürü soru soruyorsa bu erkek sizin hakkınızda daha fazla bilgi edinmek istiyordur.

Hoşlanan bir erkek kadını sözleriyle etkilemeye çalışır. Yani sürekli iltifat eder. Eğer espirili bir erkekse etkileme konusunda oldukça şanslıdır. Erkeklere bir tüyo verelim bazı kadınlar sohbeti güzel espirili erkeklerden hoşlanıyorlar.

Jest ve Mimiklerden Nasıl Anlaşılır ?

Hoşalanan bir erkek sözlerin ve bakışların yanı sıra jest ve mimikler ilede kibar ve hoş görünmeye çalışır. Hoşlanan bir erkek sürekli sizin karşınıza çıkar. Siz yanındayken devamlı yüzünde bir gülümseme ifadesi vardır. Hoşlanan bir erkekde en belirgin mimik işareti budur.
Sürekli Telefona Mesaj Gelmesi

Bir erkek size durmadan, sürekli ve bıkmadan mesaj gönderiyorsa sizden hoşlanıyordur. Ama nasıl açılacağanı bilmiyordur.
Ve Son Olarak Çiçekler
Hemen hemen her kadın çiçekten çok hoşlanır. Eğer herhangi bir erkekten yokyere bir çiçek geldiyse o kişi sizi etkilemeye çalışıyordur.

Latest Comments
  1. Yeşim
  2. om8bh
  3. elif
  4. sanem çelik
  5. senem aysoy
  6. hacer evren

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.