Denizbank Taşıt Kredisi

Araç almak için orta bütçeşi insanlar kredilere başvurmaktalar. Her bankanın araç almak istenler için taşıt kredisi adı altında kredi imkanları vardır. Denizbank taşıt kredisi almak istiyorsanız yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Krediyi alabilmek için neler gerekli, faiz oranları nelerdir, masraf ücreleri nelerdir yazımızda hepsini anlatacağız

Denizbank Taşıt Kredisi Faiz Oranı

Denizbankın taşıt kredisinde faiz oranı sabittir. Bu faiz oranı 1.25 olarak belirlenmiştir. Yani aylık faiz oranı yüzde 1.25 olarak belirlenmiştir.

Denizbank Taşıt Kredisi Masrafları

Her kredide olduğu gibi denizbankın taşıt kredisindede dosya ücredi alınmaktadır. Bu dosya ücreti başvuruda alınmaktala beraber 175 Tl’dir.
KKDF : 7.557,19 tl
BSMV : 2.519,06 tl

Denizbank Taşıt Kredisi Kredi Şartları

Denizbank taşıt kredisi alımında sadece para birimi olarak Türk lirası alınabilir. Kredinin şekli sıfır kilometre araçlara verilen kredidir. Amacı ise sadece araç alımıdır. En az kredi vadesi 3 ay olup en fazla kredi vadesi 48 ay yani 4 yıl olarak belirlenmiştir. Kullanılabilecek kredi oran % 75’tir. Kullanılabilecek en fazla kredi miktarı 0 km binek taşıtlarda proforma faturanım %75i 0 km ticari taşıtlarda proforma faturanın % 50sidir. En az 1 kefiliniz olması gerekmektedir ve 18 yaşınızı doldurmuş olmalısınız. Vereceğiniz teminatta kefi-araçtır. Kredi başvurusu en az 1 iş günü içinde cevaplanmaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.