Balık Burcu Özellikleri

Balık burcu duygusal açıdan heryerde her koşulda kendisini gösterir. Sanata çok eğilimleri vardır. Balık burcu arkadaşlık duysuna çok önem verirler. Bu yüzden hayatlarında oluşan hatalara yer vermezler. Etrafında çevrenin etkisinde çabuk kalabilirler. Hayatlarında başarılı olmaları için üst düzey motivasyona ihtiyaçları vardır.

Balık burcunun mistik güçleri oldukça fazladır. Hisleri çok güçlüdür. Balık burcu bilmeyi ve öğrenmeyi çok severler ve hayatları boyuncu hemen hemen herşeyi merak ederler. Yapmış oldukları hatalardan ders almayı bilmezler. Yaptıkları hatayı birkaç kez daha yapabilirler. Alışkanlıklarına çok bağlıdırlar. Bu yüzden bulunmuş oldukları şartları kolayca değiştiremezler.

Anide karamsar olabilirler. Balık burçları için yaşamak hem çok zevkli hemde çok zor bir olaydır. Eğer duyguyla mantık arasındaki dengeyi düzgün kurabilirlerse hayatları onlar için mükemmel olur. Ne yazık ki ,herzaman bu ölçüyü tutturamazlar. Toplum ilişkilerine çok önem verirler fakat kuşkucu olan yapıları yüzünden olaylara uzak kalabilirler.
Daima başkalarının kendileri hakkında konuşuyormuş hissine düşerler. Karamsal ve huzursuzlaşabilirler. Politika konusunda duyarlı ancak etkileşime haızr oldukları için arada hata yapabilirler. Balık burcunun aile bağları oldukça güçlüdür.

Elementi : Su

Özelligi : Hassasiyet
Yönetici Gezegeni : Neptün ve Jüpiter
Metali : Alüminyum
Ugurlu Günü : Persembe
Ugurlu Sayisi : 7
Ugurlu Taslari : Yesil safir, opaz, mercan, ametis
Ugurlu Renkleri : Deniz mavisi, yesil, mavi
Ugurlu Çiçekleri : Inci çiçegi, beyaz gül, zambak
Ugurlu Kokulari : Kiraz çiçegi, zambak, limon
Ugurlu Müzik : Hafif müzik
En Belirli Özelligi : Merhamet
En Büyük Ideali : Rahat etmek
En Büyük Hatasi : Kendini kötülemek
En Büyük Arzusu : Dünyayi dolasmak
En Büyük Yetenegi : Güzel sanatlar

Kaynak: buyutec.net

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.