Aşık Erkek Ne Yapar

Aşık erkek ne yapar. Kadına karşı nasıl davranır. Bunu hemen hemen bütün kadınlar düşünür. Acaba erkek arkadaşım beni gerçekten seviyor mu ? Bunu nasıl anlarım gibi sorular kadınlara kendi kendisine sorarlar. Bunu anlamanızın bazı yolları var. İşte Bu yollar

Erkekler önceden randevu verir ve bu esnada sizi içinden geldiğini gibi görmek isterler.

Erkeğin arkadaşları onun kötü durumda olduğunu tabiri caizse burun üstü yere çakıldığını düşünürler. Ama erkek buna hiç aldırış etmez veya öyle görünür.

Erkek sizinle beraber olmak için biryerlere gidip muhabbet etmek için sürekli sizin boş olmanızı ister. Okuyorsanız okula gitmemenizi, çalışıyorsanız çalışmamanızı isterler. Kendisine zaman ayrılmasını ister.

Erkek sizle olmaktan sizinle arkadaşlık etmekten mutludur. Erkeğin arkadaşları ve ailesi sizden sonra onun değiştiğini daha mutlu olduğunu söylerler.

Erkek sizinle yaptığı bir planı işlerinden olayı iptal ederse çok üzülür ve kendisini çok kötü hisseder. Bu sesine ve davranışlarına yansar. İş dolayısıyla nereye giderse gitsin gittiği heryerden fırsat bulduğu her an sizi arar. Neden arar ? Çünkü saklayacağı hiçbirşey yoktur ve size doğru söylediğini bilmenizi ister.

Erkek beraber olduğunuz biryerde sizin devamlı gülmenizi ister. Bunun içinde elinden gelen herşeyi yapar.

İş anlamında bir programı yoksa sizin zamanınızın olduğu her an sizi görmek ister. Çünkü sizi çok özlüyordur.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.