Suyla Nasıl Zayıflanır

Yaz ayları yaklaştıkça genellikle kadınlar strese girerler fazla kilolardan dolayı. Şimdi size incelebilmeniz için bazı tavsiyelerde bulunacağız. Tavsiyelerimizdeki amaç kısa sürede incelmenizi sağlayacak tavsiyelerdir.

Bilinmesi gereken bir gerçek var. Zayıflamak istiyorsanız iyi bir diyet, incelmek istiyorsanız iyi bir egzersiz yapmanız gerekiyor.Birçok insan kilo verme ile incelmeyi karıştırıyor. Kilo verme vücut ağırlığını azaltmaktır.İncelmek ise vücudu sarmakta olan etin sıkılaştırılmasıdır. Kilo verme incelme ile sağlanamaz. Sadece diyete temelli zayıflama yöntemleri egzersiz olmadan sadece kilo kaybına yol açar ve vücutta sarkmalar görülür.

Hedefiniz incelmek ise diyetle beraber egzersizlerde yapın. Ters mekik ve yürüyüşler vücut metabolizmasını hızlandırır.Günde yalnızca 45 dakika tempolu yürüme ve 3×15 şeklinde aralarda 1’er dakika dinlenmek kaydı ile çekeceğiniz ters ve düz mekiklerde hızlı bir şekilde incelmenize yardımcı olacaktır.

İncelmek istiyorsanız suyu göz ardı etmeyin. Olmazsa olmazdır. Su vücut metabolizmasını düzenler ve enzimlerin aktif olmasını sağlayan bir katalizördür.Vücut ihtiyacı olan suyu almazsa fonksionlarını düzenli bir biçimde yerine getirmez. Suyla incelebilmek günlük sıvı tüketiminin hemen hemen hepsini bu sıvıya bağlamakla oluyor.Günde en az 2 litre civarında su içerek böbreklerin ve diğer organların düzgün bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Su ayrıca tokluk hisse vermektedir. Bu özelliğiyle sizin yemek yemenizi engelleyecektir. Yemek öncesi ve yemek sonrası su içmenizi tavsiye ediyoruz.

Kaynak: buyutec.net

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.