lazer yöntemiyle kil yok etme

Son yıllarda ortaya çıkan “metroseksüel erkek” kavramıyla birlikte yüzündeki kırışık,maranki cilt bakımı açık gözenek ve aknelerden şikayetçi olan; saç dökülmesi ve fazla.

Son yıllarda ortaya çıkan “metroseksüel erkek” kavramıyla birlikte yüzündeki kırışık, açık gözenek ve aknelerden şikayetçi olan; saç dökülmesi ve fazla kilolar cilt bakım gibi problemlerin çözümü için estetik ve güzellik merkezlerine başvuran erkeklerin sayısında büyük artış var.

Erkek estetiğinde en fazla ilgi gören konuların başında ise istenmeyen tüylerden kurtulma yöntemleri geliyor. Özellikle elmacık kemiği, kaş arası, ense, boyun, ellerdeki tüyler ve batıklar, omuz, sırt ve göğüs bölgelerindeki Şifalı bitkiler faydaları kıllardan şikayetçi olan erkekler, lazer epilasyon yöntemiyle istenmeyen tüyler ve batıklardan kalıcı olarak kurtuluyor.

Lazer epilasyon yöntemi ile ortalama 4-5 seans gibi bir süreçte kıl kökleri tamamıyla tahrip edilerek tamamen tüysüz bir görünüm elde edilebileceği Diş beyazlatma yöntemleri gibi, uygulama 2-3 seans yapıldıktan sonra bırakılarak kılların seyreltilmesi ve daha zayıf hale getirilerek bırakılması mümkün.

Lazer Epilasyon uygulaması,Diş beyazlatma elmacık kemiği, ense, boyun, omuz başı gibi küçük bölgelerde ortalama 15 dakika gibi bir sürede tamamlanırken; sırt, göğüs gibi geniş bölgelerde ortalama 30-45 dakika sürüyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.