Kadınlar Hangi Erkeklerden Hoşlanır

Hemen hemen her kadının ideal bir erkek tipi vardır. Bazı kadınlar sarışın erkek sever, bazıları esmer bazılar ise kumral erkeklerden hoşlanırlar. Fiziksel özellik açısından kadınların hepsi aynı özellikleri düşünmezler. Fakat istedikleri özellikler hemen hemen aynıdır. Güçlü erkek olsun, güvenilir erkek olsun vs gibi uzatılabilir. İşte kadınların sevdiği erkek tipleri

1- Nerde ne yapacağı bilinmeyen, kararsız, hiçbirşeye değer vermeyen erkek tipleri kadınların bayıldıkları tiptir. Bir kadın iki erkek arasında kalırsa genellikle bu özellikleri taşıyan erkeği seçerler. Bu tiplerde dayanılmaz bir cazibe ve şeytan tüğü vardır.

2- Asi, atletik ve aynı zaman disiplinli erkekler kadınların 2. sırasıda. Mükemmel bir vücut sporcu erkeklerde olan bir özellik. Kadınların hoşlandığı erkek tiplerinin başında bu tip erkekler geliyor.

3- Kadınlar müzisyenlerden çok hoşlanırlar.

4- Yabancı erkek: Farklı ve oldukça gizemli. Değişik alışkanlıkları ve değişik bir aksanı olan dış ülkelerden bir adam, özellikle yurt dışına çıkmamış kadınlar için çok çekicidir.

5- Sanatçı: Her kadının ağlayacak bir omuza ihtiyacı vardır ve duyarlı bir sanatçı bu kişilerin başında gelir. Bol triko kazaklar ve düşük bel pantolon giyen yakışıklı bir destekçi kadınlar için çok ideaildir.

6- Köpek sahibi erkek: Köpeğin cinsi ne olursa olsun özellikle 30 yaş üstü kadınlar için bu erkekler dayanılmazdır. Sebebi ise onların şefkatli ve sorumluluk almayı bilen kişiler olması.

7. İtfaiyeci: Alevlerle savaşan adam. Hem güçlü, hem de cesur. Üstüne üstlük bir de yakışıklıysa

8. Cerrah: Herhangi bir şeyi bir cerrahtan daha seksi bulacak pek az kadın vardır. Bunun nedeni cerrahların aldıkları zorlu eğitimi hayatı daha iyi yapmak için kullanmalarıdır. Kadınlar yakışıklı bir cerrahta hem zekayı hem güzelliği bir arada bulabilirler.

9. Aşçı erkekler: Yemek yapabilme yeteneğinin kadınlar üzerinde inkar edilemez bir etkisi vardır. Mutfakta ne yaptığını bilen bir erkek bir kadını kolayca etkileyebilir.

10. Marlboro erkeği: Dar kot pantolonu ve deri çizmeleriyle oldukça vahşi görünür ama aynı zamanda çok romantik ve naziktir. Sert bakışları ve iddialı bir konuşmaları vardır. Marlboro içmek çok kaliteli gösterir kadının gözünde erkeği

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.