HP Ultra İnce Laptoplar

HP, işletme kullanıcılarına yönelik ilk çoklu dokunmatik tablet bilgisayarın yanı sıra hem kurumlar hem de küçük ve orta büyüklükteki işletmeler (KOBİ) için tasarlanmış olan dizüstü bilgisayarları pazara sundu.

Teknolojinin en gelişmiş ürünlerini iş dünyasının hizmetine sunarak yöneticilerin yanlarında taşımaktan mutluluk duyacağı modellere yenilerini ekleyen HP, şirketler için “Sadece HP yeter” diyor.

Dünya çapında ödüllü sunucularının ve iş istasyonlarının ardından kişisel bilgisayarlarda da iddiasını ortaya koyan HP’nin yeni ürünleri ve özellikleri şöyle:

HP EliteBook 2740p – HP EliteBook 2540p

Sık sık seyahat edenler için güçlü ve hafif dizüstü bilgisayarlar

Sağlık hizmetleri, eğitim, satış ve daha fazlasıyla uğraşan işletmeler için etkileşimli bir deneyim sunan ultra ince, çoklu dokunmatik dönüştürülebilir tablet bilgisayar.

Standart voltajlı Intel işlemciler sunan HP EliteBook 2740p tablet bilgisayar, HP’nin iş amaçlı dizüstü bilgisayarlarının gücü ve güvenilirliğiyle tablet bilgisayarın esnekliğini bir araya getirerek seyahat eden kullanıcılar için ideal bir ürün sunuyor. Dokunmatik ekran seçeneği, kullanıcıların seçtikleri giriş yöntemine bağlı olarak işlerini daha sezgisel ve daha hızlı bir şekilde yapmalarına olanak veriyor. Çoklu dokunma hareketleri, ekranda gerçekleştirilen hafif dokunuşlar ve tutup çekmeler kullanıcıların uygulama ve menülerde gezinmelerini sağlarken, bilgilere ve web sitelerine erişmelerinde de kolaylık sunuyor.

EliteBook 2540p ağırlığı yalnızca 1,53 kg’dan başlayan, HP’nin en hafif EliteBook dizüstü bilgisayarı; küresel ve büyük kurumsal şirketler, kamu sektörü ve dayanıklı, yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlara ihtiyaç duyan işletmeler için ideal.

HP EliteBook 2540p 30,7 cm /12,1 inç boyutunda diyagonal LED ekran, HP Parmak İzi Sensörü, kartvizit okuyucu yazılımı ve isteğe bağlı 2 megapiksel web kamerası ile donatıldı.

Gobi tarafından desteklenen entegre HP Mobil Geniş Bant, kullanıcıların daha önce hiç olmadığı kadar fazla yerde rahatlıkla İnternet’e, şirketin intranetine, e-postalarına ve görevleriyle ilgili kritik bilgilere ulaşabilmelerine olanak verirken, HP Connection Manager 3.0 ise kullanıcıların istedikleri ağa bağlanmaları kolaylaştırır ve bu süreci otomatik hale getiriyor.

HP ProBook

HP ProBook standart seri (S serisi) günlük kullanım için yeni bir tasarım ve şık renklerle sunuluyor. HP EliteBook ve çoğu HP ProBook dizüstü bilgisayar serisinde bilgisayar kapalıyken kullanıcıların birkaç saniyede web’e erişmelerine olanak tanıyan HP QuickWeb uygulaması bulunuyor. HP ProBook kullanıcının güç tasarrufu yapmasını, pilin çalışma ömrünü uzatmasını ve rapor edilen güç gereksinimlerinin doğru bir şekilde izlenmesini sağlıyor. Ayrıca HP ProBook’un klavyesinin sıvılara karşı dayanıklı olma özelliği de bulunuyor.

Hürriyet.com.tr

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.