Hangi Kadın Nasıl Etek Giymeli

Dışarıda, sokakta, evlerin dolaplarında birçok etek vardır. Bazılarını beğenerek aldınız ve yakışmadığına karar verdiniz, bazılarını beğenmediniz ama size çok yakıştı.

Size en çok yakışacak etekleri bulmak için birkaç öner

İş Kadınları Nasıl Etek Giymeli ;
Masa başı işi yapan kadınlar klasik etekleri tercih ediyorlar. Bu etekler düz dar kesim de olabilir pileli yırtmaçlıda olabilir. Fazla hareket olmadığı için likralı kumaşlarıda tercih edebilirler.
Sürekli hareket eden iş kadınları ise rahat hareket etmeler ve şık olmalı için kloş, diz altı etekler tercih edebilirler. Ayrıca çingene etekleri ile çan şekli eteklerde olabilir.

İnce Belli Kadınlar Nasıl Etek Giymeli ;

İnce bir bele sahip olmak hemen hemen bütün kadınların hayalidir. Fakat bazı kadınların beli çok ince, basenleri bele oranla dahada geniş olabiliyor. Bu durum varsa dar kesimli etekler tercih edilirse bu olay ortaya çıkar. Çok ince belli kadınlar, geniş basenli kadınlara basenden sonra çan tarzı etekler önerilir.

Kısa Boylu Kadınlar Nasıl Etek Giymeli

Kilolu ve kısa boylu bayanlara mini diye tabir edilen kısa etekler giymeleri önerilir. Dize kadar gelen etekler tercih edilmelidir. Uzun etekler boyu daha kısa gösterir.
Zayıf kısa boylu bayanlara kısa (mini) etekler çok yakışır.

Etekte Renk Seçimi ;
Etek seçerken renklere dikkat etmek gerekiyor. Seçilecek olan renk ortama, bedenin şekline ve eteğin modeline uyum sağlaması gerekmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.