Google da hızlı yükselmek

Google da hızlı yükselmek için yapmanız gerekenleri, birkaç ipucu vererek anlatıcam, uzun bir süredir seo hakkında veya websiteleri ile para kazanmak hakkında yazılar yazmaktan vazgeçmiştim, uzun bir aradan sonra yeni tecrübeler ve bilgiler ile birkaç seo ipuçları vermek istiyorum.

Öncelikle googleda haksız yükselmenin size ancak kısa süreli bir getirisi olacağını asla unutmamanız gerekiyor, buyüzdende hackink ve spam gibi yollara başvurmamanızı tavsiye ederim. Şimdi sitemiz yeni ise, öncelikle şuna inanalımki, az içerikli bir siteden çok fazla birşey beklemek biraz zor olur. Öncelikle sitenizle alakalı içerikleri yeterince özgün olacak şekilde önce olmazsa olmazlardan başlayarak alternatiflerle devam ederek bir güzel zenginleştirin.

Eğer gerçekten google’ da kalıcı olmak istiyorsanız, asla ama asla footer’ dan backlink almayın, artık google para ile satın alınan text linkleri yemiyecek kadar gelişmiş bir sistem kullanıyor, son gelen güncelleştirmelerde zaten bunu kanıtlıyor.

Eğer illada link alıp, insanların sizi tavsiye etmesini beklemek istemiyorsanız, bunu tanıtım yazısı alarak gerçekleştirmeniz gerekiyor, böylece aldığınız link hem kalıcı olacak hemde bir makale içinden alacağınız için bence daha faydalı olacaktır, link aldığınız makalenin özgün olmasına dikkat edin.

Yeni bir site için yapılması gerekenler bol bol içerik girerek, az backlink kazanarak düzenli ilerlemek ve en önemliside devamlı güncel olmak, bunun için devamlı yorumları onaylayın, insanları yorum yapmaya teşfik edin, sitenizin kitlesinin ilgisini çekecek yazılar yazın, ve daha buna benzer birçok şey tabiki.

Latest Comments
  1. ali

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.