Fx15 Zayıflama Hapı

Fx15 Nedir?

Fx15 Doğal Zayıflama Kapsülüdür. İçeriginde; çinko, C vitamini, Üzüm çekirdeği ekstresi, Lotus yaprağı ekstresi, Yeşil çay ekstresi, Mikrokristalin selüloz %100 bitkisel maddeler bulunmaktadır. Fx15 diğer isimleri ile; fx15 zayıflama hapı, fx15 zayıflama kapsülü, fx 15 doğal zayıflama hapı, fx15 zayıflama tableti, termonojik zayıflama, sağlıklı zayıflama, fx15 hhs, lotus yaprağı, doğal kilo verdirici isimlerini almıştır.

Fx15 Zayıflama Hapı Nasıl Zayıflatır?

Fx15 sizin kolay yoldan ve aynı zamanda sağlıklı yollardan kilo vermenizi sağlar, içeriğinde bulunan üzüm ekstresi ve daha birçok bitki özü sayesinde iştahınızı kapatarak gün içinde ihtiyacınız olandan daha fazla yemenize engel olur. Bu şekilde zayıflamanıza büyük yardımı olan Fx15 sayesinde diyet yapmak gibi bir zorunluluğunuzda olmayacaktır. Eğer istiyorsanız belli bir diyet uygulayabilirsiniz. Ancak ağır bir diyet uygulamanızı kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Günümüzde Fx15 zayıflama hapı kullanarak sağlıklı bir şekilde zayıflamış olan birçok kişi vardır. Üstelik yapmanız gereken tek şey Fx15 kapsüllerini düzenli bir şekilde almak ve yediklerinizde biraz daha dikkatli olmak . Emin olun daha fazla yapmanız gereken bir şey yok. Özellikle diyet yapamayan ve iştah fazlalığı sorunu olan kişiler için gerçekten mucizevi etkiler yaratan Fx15 basit yollarla zayıflamanızı sağlayacaktır. Fx15 ile spor yapmadan da zayıflayabilirsiniz. Heralde uygulamaktan en çok vazgeçtiğimiz ve ertesi güne bıraktığımız en önemli şey spordur. Özellikle fazla kilolarınız varsa bu durum sizin için daha zorlayıcı olacaktır. Ancak Fx15 ile spor yapmanıza da gerek yok. Evet Fx15 kullanımı sırasında spor yaparsanız daha hızlı zayıflayabilirsiniz. Ancak zayıflamanız için bu şekilde getirilmiş bir mecburiyet yoktur. Aslında Fx15 kullanarak zayıflamanız için yapmanız gereken tek ve en önemli şey su içmek denilebilir. Bunu da gerçekleştirmek çok zor olmasa gerek…

Fx15 Zayıflama Kapsülleri Nasıl Kullanılır?

Doktorunuz tarafından başka bir şekilde önerilmediği takdirde yemeklerden 30 dakika önce sabah / akşam 1 kapsül alınır. 60 kapsül 400 Mg.
60 günlük kullanım önerilir.
Kapsüller Tamamen Bitki Kökenlidir.

Fx15 i kullanmaya başladıktan sonra en az 1 kutu kullanmanızı tavsiye ediyoruz . Ondan sonra etkisini gördüyseniz azaltarak bir kutu daha almanızı öneriyoruz . Fx15 i kullanmaya başladıktan sonra mutlaka yararlarını göreceksiniz ve zayıflamaya başlayacaksınız . Bu mucizevi ürünün içindeki doğal katkılar sizin hızlı ve sağlıklı zayıflamanıza katkıda bulunduğundan uzun süre kullanmanızda bir zarar yoktur . Bu yüzden rahatlıkla zayıfladıktan sonra bile formunuzu korumak için kullanabilirsiniz .

Fx15 önerilen kullanım şekli

1. grup kullanıcı : 60- 65kg arası kullanıcı; sabah 1 kapsül kahvaltıdan 30 dakika önce,
2. grup kullanıcı: 65-70kg arsı sabah 1, öğlen 1 yemekten 30 dakika önce, (hiç bir yan etki görülmemişse bir hafta sonra sabah 2 kapsüle geçilebilir)
3. grup kullanıcı: 70-80kg arası sabah 2, öğlen 1 yemekten 30 dakika önce, (hiç bir yan etki görülmemişse bir hafta sonra akşam 1 kapsül daha alınabilir)(akşam kapsülü saat 20:00 den önce alınmalıdır).
4. grup kullanıcı: 80kg üzeri sabah 2, öğlen 1 akşam 1 yemeklerden 30 dakika önce (akşam kapsülü saat 20:00 den önce alınmalıdır). kullanıcı kullanım esnasında girdiği grubun kullanım şekline geçmelidir.

Uyarılar:

1. ve 2. grup kullanıcı, antidepresanla birlikte FX15 kullanmamalıdır.
3.ve 4. grup kullanıcı, Antidepresan kullanıyorsa, günde 2 kapsül den fazla fx15 kullanmamalıdır.

Fx15 Fiyatları

1 kutu fx15 45 tl
2 kutu fx15 85 tl
3 kutu fx15 120 tl + Kargo Ücretsiz
4 kutu fx15 180 tl + Kargo Ücretsiz + Arap Kızı Kremi Hediyeli

4 kutu üzeri alımlarda özel indirimler ve süpriz hediyeler için lütfen bizi arayınız. Eczanelere özel bayilikler vermekteyiz.
Daha fazla bilgi için Fx 15 Türkiye Resmi Satış Sitesine Göz Atabilirsiniz.

Latest Comments
  1. Gozde
  2. Anonim
  3. Anonim
  4. Anonim

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.