Farmville Otomatik Hasat Programı

Farmville oyunu oynayanlar bilir; bu oyunu sadece kurallarına göre oynamak farmville müptelalarına yeterli gelmez. Oyunda kazanılan bonuslar, alınan hediyeler sizi daha ileriye götürür. Bazen de kısıtlı ve gerekli olan şey para değil zamandır.

Örneğin, bir tarlayı ekmek, biçmek, inekleri sağmak oyun içerisinde zaman kaybettiren sıkıcı eylemlerdir. Bir Türk programcının yazdığı Farmville Otomatik Hasat Programı sayesinde artık bu dertten kurtuluyoruz.

Öncelikle programı kurup çalıştırıyoruz. (Masaüstünüze Farmville Türkiye Otomatik Hasat Programı diye bir simge gelecek) Ardından Farmville oyunumuza girip, oyunu tam ekran yapıyoruz. İndirdiğimiz programdaki gerekli boşluklara tarlanızın boyutunu yazıyorsunuz.

Örneğin, 24×24’lük bir tarlaya sahipsek program içindeki tarla resimlerinin üzerindeki her iki boşluğa da ayrı ayrı 24 yazıyoruz. Hasat hızını da 10 ile 1000 arasında isteğimize göre ayarlayıp Mouse okunu oyunun içindeki sağ en üst kareye getiriyoruz. Tarlanızı ne kadar hızlı hasat etmek isterseniz ona göre ayarlayın. Sonra işlemi başlatmak için klavyemizin R tuşuna basıyoruz.

Fare imleci kendi kendine hareket edip hasat işlemlerini otomatik olarak yapacaktır. Bu programın çalıştığı esnada, bilgisayarımızda başka bir işlem yapmak Mouse’u kontrol altında tutamadığımız için hemen hemen olanaksızdır. Hasat programını geçici olarak durdurmak veya işlemi tamamen sonlandırmak için klavyemizin S tuşuna basıyoruz. Böylece hasat otomatiği devre dışı kalmış oluyor. Otomatik hasat programını hayvanlar ve ağaçlar üzerinde kullanmak için klavyenizin H tuşunu kullanın.

İndirmek için : http://uploaded.to/file/uz59fr

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.