Facebook Okey Puan Artırma Hilesi

Facebook kullanıcılarının yoğun olarak kullandıkları aktivitelerden biride OKEY oyunu olarak gözümüze çarpıyor. Tabi facebook’ta okey oynamak şu sıralar çok zor çünkü oyun oynacağınız bir masa bulmak büyük sorun. Neyse tüm bunları hallettiniz ve facebook’ta rahatça okey oyununuzu oynuyorsunuz diyelim. Bu oyunu oynayanlar genellikle puan artırma hilesi başlığı altında internette yoğun olarak arama yapıyorlar. Bizde bunu yapabilmeniz için size bir program öneriyoruz;

Bu programın adı Winsock Packet Editor (WPE) ve http://www.filetransit.com/view.php?id=75036 bu linkten bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Bu program ile Okey puanınızı artırabiliyor, masa sahibini masadan atabiliyor, diğer oyuncuların puanlarını azaltabiliyor, istediğiniz taşı alabiliyor, rakiplerinizin ellerini değiştirebiliyor, zil sesleri çaldırabiliyor, hatta serveri bile çökertebiliyorsunuz.Ve daha aklınıza gelebilecek birçok hileyi yapabiliyorsunuz.

Yanlız bu hileleri yaparken facebook sistemi tarafından farkedilebilir ve hesabınız 5 yıl süre ile banlanabilir… Bunu unutmayın..

Latest Comments
 1. zaza
 2. Trol
 3. efsun
 4. uğur
 5. İbrahim
 6. berker karaşahin
 7. hasan
 8. memet
 9. memet
 10. memet
 11. memet
 12. gizem
 13. efe
 14. zxzxc
 15. emre

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.