Elma Kromun Zararları

Elma Kromun zararları veya yan etkileri konusunda birkaç bilgi vermek istiyorum, son günlerde hem internette hemde televizyon reklamlarında bu elma krom denen ürünün oldukça fazla reklamı yapılıyor, buda demek oluyorki insanların tercih ettiği bir ürün. Bizde bir inceleyelim aydınlatalım dedik.

Öncelikle şunu söylemek isterimki, tüm zayıflama hapları gibi, örneğin lida, fx 15, biber hapı gibi bu üründe tabiki tamamen organik olduğunu, ilaç değil vitanem katkısı olduğunu iddaa ediyor ama biliyoruzki daha önce lida kullananlar da diğer ilaçları kullananlarda ciddi morarmalar ve mide bulantıları ile karşı karşıya kaldılar.

Bu ilacı biraz incelediğimizde tam olarak bir kanıya tabiki varamıyoruz, sonuçta internet üzerinden yaptığımız araştırmalarda, satan arkadaşlar oldukça çaba göstererek olumlu sonuçları üstlere taşımayı başarıyorlar ki bu her zaman böyledir.

Ama ben bu ilacın televizyonlara kadar yayılmasındaki yorumum şudurki, eğer bu kadar büyük bi masraf var ise üründe hem diğerlerinden iyidir, hemde sağlıklı olabilir..

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.