Bebeğin Kız Olması İçin Neler Yapılmalı

Bebek yapmak evli çiftlerin en büyük hayallerinden birisidir. Hatta bazı çiftler sadece bebek yapmak içinde evleniyorlar. Bu güzel duyguyu tatmak her insanın isteyeceği birşeydir. Bazı çiftler bebeğim kız olsun, bazılarıda erkek olsun isterler. Bebek yapmaya karar verdikten hemen sonra cinsel ilişkiden önce bazı doğal yollarla bunu sağlamak mümkün. Bebeğiniz kız olması için

Eğer bebeğinizin kız olmasını istiyorsanız yüz yüze olan ve yavaş ritimli bir cinsel ilişki deneyebilirsiniz. Kadın vajinası kaygan ve akıntılıysa cinsel ilişkiye girmeyin. Kız bebek istiyorsanız vajinanın kuru olması ve orgazma olmamaya özen göstermeniz gerekiyor. Cinsel ilişki için en iyi zaman adet olmadan önceki haftadır. Kısa bir not : adet olmadan önceki 24 saat cinsel ilişkiye girmeyin.

Kız bebek istiyorsanız annenin ve babanın bol miktarda balık ve sebze yemesi gerekiyor. Ayrıca annelerin bol bol tatlı tüketmesi gerekiyor.

Kız bebek istiyorsanız cinsel ilişki sırasında kadının üstte olması gerekiyor. Kadının erkekten önce orgazm olması gerekmekte. Kadının cinselliği başlatan taraf olmasıda önemlidir.

Kaynak: buyutec.net

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.