Bebeğin Erkek Olması İçin Neler Yapılmalı

Bebek yapmaya karar vermeden önce bebek cinsiyetini belirlemek için doğal yöntemler ile şansınızı arttırabilirisiniz. Genelde çiftler erkek bebek isterler. Bunu yapmak için ise
Sekse başlamadan önce erkeğin sperm sayısının artması gerekiyor. Bunu yapmak içinde erkek bir süre bol pantolon giymeli ve hemen hemen hergün soğuk su ile erkeklik organını silmesi gerekiyor. Bu yöntem erkeğin sperm sayısını arttıracaktır. Böylece bebeğin erkek olma ihtimali yükselebilir.

Cinsel ilişki esnasında köpekleme pozisyonu tercih edilmeli ve ilk önce kadının orgazm olması gerekiyor. Cinsel ilişki için en iyi zaman ise adetten sonraki hafta olduğunu unutmayın.

Ayrıca erkek bebek için et tüketiminizi arttırın. Tuzlu kuruyemişler ve cips tüketebilirsiniz. Erkekler bol bol soda içebilir.

Bunlara ek olarak sevişmeden sonra bir süre yataktan kadın yataktan kalkmamalıdır. Cinsel ilişkinin ayakta olması erkek çocuk için en iyi yollardan birisidr. Cinsel ilişkide erkek istekli ve aktifse erkek çocuk olma ihtimali daha yüksektir. Bebek yapma fikri babadan gelmişse erkek çocuk olma olasılığı yüksektir.

Kaynak: buyutec.net

Latest Comments
  1. mehemmet
  2. Anonim
  3. Bilgispot_Editör_Cellmon
  4. Anonim

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.