revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllthaberi

Merhabalar.

1 Aralık 2009 tarihinde r10.net forumlarında duyurulan revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi seo yarışmasında yarışma heyecanı sürüyor.Bitimine 15 gün kalan yarışma şuanda çok çekişmeli bir şekilde devam ediyor.

Sıralaması günden güne değişen ve heyecanın her gün sat safhaya çıktığı, her an oynamalar yaşanan yarışmada bazen çok seviniyor, bazende çok üzülüyoruz.. Özellikle de ilk 5 hatta ilk 3 için mücadele eden brnckvvtmllttrhaberi blogları çalışmalarına ara vermeden devam ediyor ve büyük bir mücadele veriyorlar. Herkesin amacı ilk 5 içerisinde yer bulmak tabi ama buralarda sadece hakedenler olacak. Revizyon tarafında sponsorluğu yapılan yarışmanın şu ana kadar çok iyi geçmesi ve ufak tefek sorunlar haricinde olumsuz bir yaşamaması hem yarışma sahibine hemde yarışmacılara olumlu şeyler kazandırmakta.Ancak son zamanlar bazı yarışmacılar yani çakma seyyocular heyklikle bir halt yapabileceğini zannediyorlar.

Şuanda 3.- 4. sıralar arasında gidip gelen revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi blogunun amacı da ilk 3 içerisinde yarışmayı bitirebilmek hatta ve hatta yarışmayı 1.tamamlamak. Yarışma başladığndan beri yükselen bir grafik çizen blog, zaman zaman dalgalanmalardan etkilense de yinede hakettiği yerlere geri dönüyor. Şu sıralar yine dalgalanmanın etkisinde kalaan blogun yeri değişmiş durumda.Şuanda 6.sırada ve bu çok üzücü bir durum. Kendisine bu yazı ile destek oluyor ve başarılar diliyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.