revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllthaberi

1 Aralık başlayan, r10.net de duyurulan ve çok büyük çekişmelere sahne olan revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi seo yarışmasının bitmesine sadece 26 saat kaldı. Baştan beri çok büyük bir rekabet ortamına dönüşen yarışmada heyecan her zaman üst düzeydeydi.

Yarışmadaki tüm siteler çok iyi organize olmuşlardı ve hepsinin amacıda ilk 5 içerisine girebilmekti. uzun süredir destek verdiğimiz revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi blogunun macerasından bahselim biraz.

Yarışma başladıktan 1 hafta sonra yarışmaya katılan site ilk başlarda pek ortalıkta gözükmese de sonradan iyi bir yükseliş grafiği yakalayarak ilk 8 içerisine girdi .Daha sonra çıtayı kat kat daha yükselterek ilerleyen blog, 4.sıraya kadar yükseldi. daha sonra tatsız olaylarla karşılaşan blog biraz düşüş yaşasa da tekrar yükselişe geçti ve 1 hafta içerisinde 2.sıraya kadar yükseldi. 2-3 hafta boyunca orda devam ettikten sonra yine düşüş yaşayan blog 3.sırada yerini sabitledi. 1 ay boyunca orda devam eden matbaacılık blogunun arkasından iş çeviren bazı kesimler siteyi p*rno sitelere adult kelimelerle ekleyerek 10. sıralara düşmesine sebep oldular.

Ama yine yılmayan revizyon blogu çalışmalarına devam etti. Allah iyinin daima yanındadır ve herşeyi gözetendir.. Bizede yardım etti ve blog tekrar 3.sırada. Bitime 26 saat kala kendilerine başarılar diliyoruz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.