Müziğin Sınırlarını Kaldırın!

Yeni GIGA JUKE™ NAS-E300HD ile Müzik Koleksiyonunuzu Yeniden Keşfedin!

Sony’nin yeni GIGA JUKE™ modeli 80GB’lık sabit diskli NAS-E300HD, şık tasarımı ve yepyeni teknolojik özellikleriyle, kullanıcılarına sıra dışı bir müzik dinleme deneyiminin kapılarını açıyor.

Sony’nin üstün teknoloji ve sıra dışı tasarımı bir araya getirerek geliştirdiği yeni GIGA JUKE™ Hard Disk Sürücülü Hi-Fi Sistem modeli NAS-E300HD, tüm müzik arşivini bir araya toplayarak müzik tutkunlarına eşsiz bir müzik dinleme deneyimi sunuyor. Yeni GIGA JUKE™ NAS-E300HD, üstün ses kalitesi ve şık tasarımıyla fark yaratıyor.

Müziğin Sınırlarını Kaldırın: GIGA JUKETM NAS-E300HD

80GB’lık sabit diski ile yüksek kalitede 20.000 şarkı kapasitesine sahip olan yeni NAS-E300HD, müzik keyfinin doyasıya yaşanmasını sağlıyor. MP3, AAC ve WMA formatları ile uyumlu olan NAS-E300HD, 60W’lık ses gücü ile kullanıcılarını gerçek müzik ile tanıştırıyor.

GIGA JUKETM’u sevilen şarkılarla yükledikten sonra sıra sistemin özelliklerini ve müzik koleksiyonunu yeniden keşfetmeye geliyor. Yeni modelin ana hoparlörleri ikili mıknatıs teknolojisiyle geliştirilen bas sürücülere sahip. Ayrıca eklenen yeni özelliklerle ses berraklığı ve bas frekans etkileşimi de en yüksek kaliteye çıkıyor. Modelin sahip olduğu Sony’nin DSEE (Dijital Ses Geliştirme Motoru) özelliği sayesinde dosya sıkıştırması sırasında sıklıkla kaybedilen yüksek frekanslar yeniden yaratılarak orijinal ses kalitelerini geri kazanıyorlar. Bütün bunlar ana ünitenin ödüllü S-Master dijital amplifikatörü ile destekleniyor.

Yeni NAS-E300HD, tümleşik Walkman® yuvası, otomatik ad etiketleme ve sanatçı arama özelliklerini sağlayan bir veri tabanı da barındırıyor. Yeni model CD’den sisteme direkt kayıt yapmayı da son derece kolay bir hale getiriyor. Bunun için CD’yi cihaza yerleştirdikten sonra tek bir düğmeye basmak yeterli oluyor.

Tümleşik Walkman® yuvası, Walkman®’den şarkılar dinlenmesine olanak tanırken ayrıca müzik aktarımı yapılabiliyor ve pil şarj edilebiliyor. Bu özellik Sony’nin OLED dokunmatik ekranlı en yeni MP3 çaları Walkman® X Serisi ile de uyumlu. Ayrıca farklı MP3 çalarlar ve iPod® USB girişinden ve DMPORT adaptörü ile cihaza bağlanabiliyor.

Yeni GIGA JUKETM NAS-E300HD, Temmuz ayının başından itibaren Türkiye’de kullanıcıların beğenisine sunulmaya başlandı.

VeTeknoloji

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.