Erken Rezervasyon 2010

Erken rezervasyon Nedir, Erken rezervasyonun avantajları ve erken rezervasyon hakkında birçok şeyi bu yazıda anlatıcam, sorular ve cevaplar halinde vericeğim bilgilerden yararlanmanızı dilerim..

Erken Rezevasyon Nedir ?

Erken rezervasyon otellerin ve tatil köylerinin, daha yaz tatili ( yaz dönemi ) başlamadan rezervasyon yapmaları anlamına gelmektedir, yani daha tatile 3-4 ay kala siz oteli arayarak yada acenta aracılığı ile yapmak istediğiniz tatili ayarlar ve kesinleştirirsiniz.

Erken Rezervasyonun Avantajları Nelerdir ?

Oteller kış döneminde biraz durgun olduklarından dolayı yaz dönemine hazırlık yapmaktadırlar, aslında erken rezervasyon fırsatları da bu durgunluktan dolayı çıkmıştır. Erken rezervasyon yaptırmanın en önemli avantajı tabiki durgun dönemde yaptırdığınız için fiyattaki ucuzluk olacaktır.

Erken rezervasyon ile yaptırdığınız otel rezervasyonu yazın yaptırmanıza göre %40 lara varan indirimlere tabi tutulur, böylece konaklama kısmında ciddi bir indirim yakalamış olursunuz.

Ayrıca otellerdeki doluluk oranı fazla olmadığı için istediğiniz manzaradaki odaları ve esnek oda seçeneklerini yakalarsınız.

Bunların dışında ayrıca uçak biletleride daha önceden ayarlanacağı için, 35 45 tl gibi komik rakamlara ucuz uçak bileti bulabilirsiniz. Buda uçak biletinde neredeyse %100 indirim anlamına gelmektedir. Bu otobüsler içinde böyledir.

Erken Rezervasyon 2010 Nasıl Yaptırabilirim ?

Erken rezervasyonu gitmek istediğiniz otele ulaşarak yaptırabilirsiniz, biz bunu tavsiye etmiyoruz bu sizin için çokta avantajlı olmayabilir, çünkü günümüzde tatil acentalarına ulaşım otellere ulaşımdan daha kolaydır, dolayısıyla acentalar toplu alım yaptıkları için otellerden daha ucuza fiyatlarla oda kiralamakta ve konaklama imkanı sunmaktadırlar.

Acentalar aracılığı ile yapmanızı şiddetle tavsiye ederiz, ayrıca yer ayırtmadan önce oteli mutlaka iyi incelemenizi de tavsiye ederiz, bunun için birçok otel şikayet ve yorum sitesi bulunmaktadır, internette kolaylıkla bulabilirsiniz.

Erken Rezervasyonun Dezavantajları varmı ?

Tabikide burada erken rezervasyon yaptırmanızın dezavantajları var, örneğin Haziranın 25inde yaptırdığınız bir otel rezervasyonu için en geç yaptırdıktan 1 hafta içinde iptal ettirme şansınız olmaktadır. Buda tarih uzak olduğu için programınız değişirse ve gidememe gibi bir durum olursa, tatilinizi iptaline gidebilir.

Erken rezervasyonlarda geri ödeme yapılmamaktadır veya %50 den fazlası kesilmektedir !!! Bilginize.

Ayrıca 2010 erken rezervasyon ve erken rezervasyon 2010 için bilgi alabileceğiniz birçok internet sitesi olduğunu unutmayın. Araştırın yorumları inceleyin fiyatları karşılaştırın..

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.