Neden Knight Online?

Merhaba arkadaşlar

Sizlerde bu sorunun cevabını merak ediyorsunuz demi? Neden herkes knight oynuyor yada bu nasıl bir oyundur ki sigara gibi bağımlı bir hal alıp bırakılamıyor? Gelin beraber bunların sebeplerini araştıralım.

2001 yılında tüm dünyayı ve Türkiye’yi etkisi altına alan knight online gençlerin ve orta yaşların hatta ilköğretim yaşındaki çocukların bile vazgeçilmezi halindedir.İlk olarak ya para kazanmak amaçlı başlanan bu oyunlar sonradan başınıza bela olup bağımlı hale gelir yada herkes oynuyor bende oynarım nasıl bir oyunmuş gibi sorularla başlayarak gençliğimizi etkisi altına alıp bilgisayarlar başına kendisini hapsediyor.

İşte bağımlı olma noktası da burada başlıyor. Knight online kullanıcıları 3-5 lira aldığını görünce akıla mantığa sığmayan bir hesap yaparak çok kazanacağını yada bu oyun üzerinde Türkiye’de isim yapacağını, yenilmez olduğunu kanıtlayacağını kanıtlamak için sabah akşam başında durup aldığı 3-5 lirayı da oraya yatırıp bağımlılık hali alıyor.

Şahsen benim arkadaşlarım da bu oyunu senelerce oynadılar ve bırakamayanlarda oldu bırakanlar, bırakanlarda çok büyük mevlaalar ödeyip elinde kocaman bir sıfırı görünce bıraktılar.

Benden size tavsiye HERŞEYİN FAZLASI ZARAR o yüzden interneti dikkatlice kullanalım.

İyi günler dilerim….

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.