Kılıçdaroğlundan Ağır Konuşmalar

CHP Başkan Vekili Kemal Kılıçdaroğlu kısa ve net konuşmalarınla yine gündemde.

Başarılı kişiliği ve engin bilgisiyle dikkat çeken KEMAL KILIÇDAROĞLU ; oy oranlarına,CHP ve AKP arasındaki muhalefet konusunda,sendika işçileri ve tekel işçilerinin içler acısı halindeki durumu için bir çok yorumda bulundu.

Kılıçdaroğlunun bu yorumlarına halktan yine büyük destek geldi.Bu sefer AKP’nin işi zor görünüyor.Halk sömürülmekten hakir görülmekten ve sırtından geçinilmesinden bıkmış durumda çünkü.

İşte size başarılı bir vekilin ardından gelen destek sözleri:

***arkadaslar ilk kez soldan bahseden bir chp li gördüm…. nerdeyse sagcı turbancı 3 5 oy için tabanını kaybedecekti chp….. yürü be kemalim gec chp nin basına ne erdoğan kalır ….. cok cok dogru konusmus yine kemal bey .. o bizim gandimiz ümidimiz dürüstlük timsalimiz.

***Var mı bir tane daha bu tip öz eleştiri yapan babayiğit. Hani son padişah var ya !!! haydi o da yapsın bu kadar net öz eleştiriyi. O Bakkalları kapatmak ile meşgul bugün değil mi?

***KILICDAROGLUNUN konusmasinin tamamina katiliyorum ve durustlugunu,gercekleri sadece gercekleri konusmasinida tebrik ediyorum.CHP cok iyi muhalafet etti Mecliste ama halka da inmesi,ulkeyi dolsamasi bekleniyor CHP den,daha genc ve vizyonu genis yoneticiler devreye sokulmali,gercekten bu acilen gerekli

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.