i LoVe ComboFix! – Malware Temizleyici indir

Geçtiğimiz günlerde yabancı forumlarda daha önce bahsettiğim AutoBlogging ile alakalı olarak Ücretsiz yazılımları indirip deniyordum. Çoğu deneme sürümü bazıları tamamen ücretsiz. Nod32‘ye güvenerek bir sürü yükledim sildim hiçbiri hoşuma gitmedi.

Boşuna zaman kaybettim derken bugün bilgisayarım çok yavaşlamış ve internetim de kullanılamayacak kadar yavaş hale gelmişti. İlk önce Netlimitsiz paketinde 15GB’i aştığımı ve internetin yavaşladığını düşündüm. Zira kotam 28GB olmuştu 🙂

Ama daha önce hiç yavaşlamamıştı ki? Ben de yavaşlamanın dün indirdiğim programlardan kaynaklandığını düşünerek ComboFix‘i indirdim.

[ad]

İndir: Combofix

Birkaç tane malware buldu ve sildi. Programın üreticilerinden Allah razı olsun internetime tekrar kavuştum. Bu arada program güvenilirdir. Eğer güvenemediyseniz buradan tarama yapabilirsiniz.

Programın kullanımı gayet basit. Sadece dediklerini yapmanız yeterli. Çalıştırdığınız zaman antivirüs falan açıksa kapatmanız istenecek. Sonra bilgisayar yeniden başlatılıp işlemler gerçekleştirilecek. Kısaca herşeye “Yes” diyin bitsin 🙂

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.