2010 Yaz Tatili Otel Kampanyaları

2010 yazına yaklaşırken tüm oteller, indirimlere kampanyalara ve tanıtım reklamlarına başladı, tüm kışını çalışmaya adayan türk halkı tabikide yaz geldiği zaman en iyi şekilde ucuz ama kaliteli bir otelde tatilini yapıp sevdikleriyle güzel zaman geçirmek istiyor.

Tatil Fiyatları 2009 senesine göre bu sene daha da pahalı olacağa benziyor çünkü, artık türkiye birçok turist tarafındanda seçilen bir ülke oldu, dolayısıyla yabancı turistler genelde bodrum otelleri ve benzeri lüks otelleri tercih ediyor. Aslında burada otellerin sahiplerinede çok büyük bir pay düşüyor, onlarda genelde yabancı müşteriyi seviyorlar çünkü onlar fazla sorun çıkarmıyor, oteli 300 500 tane türkle doldurduğunuz zaman kesinlikle sorun eksik olmuyor ama halbuki yabancı turist müşteriler sorunsuz şekilde paralarını bolca oralarda harcayıp gidiyor, tabiki bu oradaki çalışanlarında hem işine geliyor hemde daha rahat oluyor herşey.

En ucuz tatil her zaman en iyi tatildir diyor türk halkı, böyle bir zihniyetede sahibiz tabiki malesef ancak unutulmamalıki herşeyin ucuzunda ufak bir pürüzde olsa çıkar oyüzden iyi ve huzurlu bir tatil istiyorsanız bir miktar parayı gözden çıkarmalısınız.

Ünlüler, bol paralı kimseler ve herkesden kaçamak yapan insanlar ise genelde yurtdışı tur fırsatlarını değerlendiriyor, bunun için genelde newyork, maimi yada amerikanın herhangi bir şehri tercih ediliyor..

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.