Yılbaşı İndirimleri – Otomobil & Giyim

Yılbaşına az kaldı. Bu arada firmalar da indirim rekabetine girdi. Fırsatı kaçırmak istemeyenler yılbaşı indirimlerinden faydalanabilir. İşte indirimler.

Otomobil Sektöründe

Fiat Albea Sole 4K Active:Normal fiyatı 22bin TL olan bu araba yılbaşına özel olarak kampanyalı kredili fiyatı 20 bin, peşin fiyatı ise 19 bin 420 lira.Arabada konforun yanı sıra daha birçok özellik de bulunuyor.

CHEVROLET SPARK: Spark 0.8 S modelinin anahtar teslim satış fiyatı 19 bin 847 lira. Klima, elektrikli ön camlar, sürücü hava yastığı, hidrolik direksiyon, merkezi kilit, immobilizer gibi güvenlik ve konfor donanımlarıbulunan aracı yılbaşında indirimli fiyatıyla alabilirsiniz.

FIAT PALIO SOLE: Logan Sedan Ambiance 1.4 etiket fiyatı 18bin 400 lira iken yılbaşında fiyatı 17bin 100 TL oluyor.

DACIA LOGAN: Palio Sole 5K Active’in etiket fiyatı 20bin 810 tl. Yılbaşına özel indirimli fiyatı ise 19bin 900TL.

Giyim

Hotiç: Yılbaşında Hotiç’de Tum Turkcell’lilere %25 + %25 INDIRIM var.

COLLEZIONE: 2 Alana bir Bedava kampanyası ile Collezione de ilgi bekliyor.Üstelik World, Bonus, Maximum, Advantage ve Axess karta limitsiz 3,  CardFinans’a ise limitsiz 6 taksit uygulanıyor…

Kığılı: Yılbaşında büyük ihtimalle ilk ziyaret edeceğiniz yer olacak. Çünkü birçok kampanyası var. “HANGİSİNİ ALIRSAN İKİNCİSİ BEDAVA ” diyor ve her 250 TL alışverişinize 50 TL, her 500 TL alışverişinize 125 TL “HEDİYE ÇEKİ “veriyor. Daha bitmedi aynı zamanda World’e özel 7 taksik avantajı da sizleri bekliyor.

Tekbir Giyim: Tekbir giyimde ise her üründe ikincisi %30 indirimli. Ayrıca Eşarp alan müşterileri için ikincisini 1 TL’ye veriyor. İpek eşarplarınızın zarar görmemesi ve rengini koruması amacıyla yanında eşarp şampuanı da hediye ediyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.