Yeni Blog Açacaklar için Tavsiye Konu

paraBlog işinden para kazanmak için büyük ihtimalle Adsense‘ye yönlenmeniz gerekecek.Basit bir site ile Adsense’den para kazanmak da kolay değil ama iyi bir konu seçip aktif olabilirseniz kazanabilirsiniz.

BilgiSpot adsense kazançlarından çok memnun değilim ve bu yüzden araya bir iki Borsa Makalesi sıkıştırdım ve buradan gelen tıklar gerçekten çok yüksek gelir sağlıyor. Yani bu tavsiyeyi de kendi yaşadığım şeylere göre veriyorum. Size de bir ekonomi sitesi açmanızı öneriyorum. Çünkü çok kazandırıyor..

Ekonomi sitelerinin çok kazandırmasının nedeni, Forex sayfalarından tutun bankalara kadar herkes Adwords‘e büyük yatırım yapıyor. Ama tabiki bir Ekonomi sitesini büyütmek de gerçekten hiç kolay değil. Bu yüzden bu işi iyi bilmeniz gerekiyor. Borsa sitesi açacaksanız Borsa’yı bilmelisiniz, eğer sadece bir Ekonomi haber sitesi açacaksanız da gerçekten hiç kolay değil bir haber sitesi yapmak.

Çabuk yükselmek için bence blogger’a yönlenmelisiniz. Blogger’dan bir blog sayfası açın ve bir sürü yazı paylaşın. Ama özgün & kaliteli olsun. Adsense reklamlarınızı uygun yerlere yerleştirin ve kazanmaya başlatın. Günlük 50-60 tekil alsanız bile aylık 30$ falan kazanırsınız. Çünkü gerçekten tık başına gleir çok yüksek.

Yükselmek için ise iyi SEO bilginiz olması gerek. Bence buradaki makaleleri bir gözden geçirin. Yükselmenizde faydası olacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.