Yüksek Hit & Sosyal İmleme Siteleri

seoNedenini tam olarak bilmesem de, dünkü ziyaretçilerimin sayısına baktığım zaman çok büyük bir ziyaretçi artışı fark ettim. İlk kez daha 200’lere bile çıkamazken dün 300 tekil gelmiş 🙂 Gerçekten çok sevindim. Aslında nedeninden tam olarak emin olmasam da az çok tahmin edebiliyorum.

Son günlerde, sosyal imleme siteleri dikkatimi çekti ve faydalı olabileceğini düşündüm. Yazılarımın linkini bu sitelerde vermeye başladım ve sonuç harika. En azından bundan dolayı ziyaretçilerimin arttığını tahmin ediyorum. Sosyal imleme siteleri sitenizin, dofollow linklerini yayınlamanıza izin veriyor.

Mesela yazı yazdım. Hemen, 3-4 sosyal imleme sitesine linkimi ekliyorum ve tamamdır. 2-3 gün sonra Google imlediğim sitede linkimi ya da linklerimi görüyor ve beni yükseltiyor.

En azından bu bir öngörü. Eğer bunun doğruluğundan emin olursam sizlere tekrar buradan yazacağım. Ama açıkcası doğru olmadığını pek düşünmüyorum. 🙂

Sosyal İmleme Siteleri hakkında daha fazla bilgiyi ise, burada paylaşacağım. Aceleniz varsa, Google‘dan şimdilik araştırabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.