Yazılarınızı Google’da Yükseltme Taktiği

seoYazılarınızı Google‘da yükseltmek için birçok şey yapabilirsiniz. Birçoğumuz ise gereksiz yere, ana sayfamızın linki orda burda paylaşarak, backlink yapmaya çalışırız. Ama hiç düşündünüz mü, Ana sayfamızdan en fazla ne kadar ziyaretçi gelebilir ki?

Gerçekten boş yere vakit kaybı. Şimdi, uygulayacağımız yöntem sayesinde yazılarımızı Google’da yükseltebiliriz. Özellikle güncel bloglar için çok faydalı olacaktır.

Şimdi, yapacağımız şeyden kısaca bahsedelim. Öncelikle, ücretsiz bir blog açacağız. 1 ay boyunca, özgün yazılar yazacağız ve Google’da indexleteceğiz. Merak etmeyin kolay olacak, çünkü Blogcu kullanacağız. Neden kolay olacağı kafasına takılanlar yazı sonundaki metni okuyabilir..

Daha sonra, burada Blogcunun Yeni Logosuyazılarımızın linkini paylaşacağız. Yani kendi kendimize başka bir sayfadan link vereceğiz. Üstelik sadece ana sayfa değil bütün sayfalarımız için.

Şimdi, Blogcu‘ya kayıt olun. Bir blog açın ve 1 ay boyunca özgün yazı yazın ve kendinizi Google’a kaydedin. Veya zaten burdan bir blogunuz varsa gerek yok.

Şimdi linkini vereceğimiz sayfada bir yazı yazdığımız zaman hemen Blogcu’ya girip burada o yazımızın linkini vereceğiz. Yani sosyal imleme siteleri gibi. Bir örnek:

Yazılarınızı Google’da Yükseltme Taktiği

Yazılarınızı Google‘da yükseltmek için birçok şey yapabilirsiniz. Birçoğumuz ise gereksiz yere, ana sayfamızın linki orda burda paylaşarak, backlink yapmaya çalışırız. Ama hiç düşündünüz mü, Ana sayfamızdan en fazla ne kadar ziyaretçi gelebilir ki?

Yazının devamını okuyun…

Buna benzer yazılar yazıp, hem ziyaretçilerinizi asıl sayfanıza yönlendirecek hem de kendinize link vereceksiniz.Deneyin ve sonucunu görün…

Not: Lütfen alıntı yapmadan önce kaynak belirtin.

Neden Blogcu ile yükselmek kolay?
Blogcu ile işimizin neden kolay olduğunu merak edenler olabilir. O yüzden bunu da alta düşeyim dedim. Blogcu’dan açtığımız blog blogcu.com’a bağlı bir subdomaindir. Bu yüzden, google’ın tanıdığı bildiği ve hemen yukarılara taşıdığı bir sayfadır. Google’a erken indexlenip erken ziyaretçi çekeceğiniz bir sayfadır yani. Üstelik, blogcu’da link almasanız bile sayfalarınızın Pagerank’ı artıyor.
Latest Comments
  1. peruksatis
  2. Tutuneson
  3. emrah eren

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.