Twitter’da Türk Sayısı Artıyor..!

İngilizce blog siteleri, Twitter‘ı bir para kazanma mekanı olarak görmeye başlamış bu konuda birçok makale yazılmıştı. Ben de o makaleleri gördüğüm zaman, denemek için Twitter’a kaydolup birçok kullanıcıya abone olmuştum. Ama o zamanlar pek Türk Twitter kullanıcıs yoktu ve Twitter hesabımı öylece bekletmiştim.

Ama iyi ki bekletmişim şuan da 300’den fazla abonem var. Yani beni takip eden kullanıcı var. Bunların büyük bir kısmı ise Türk. Ben de, twitterfeed.com adresini kullanarak, çok az da olsa siteme Twitter’dan ziyaretçi çekebiliyorum. Pek faydası olmasa bile, gelecekte çok faydasını göreceğimi düşünüyor ve tüm Türk Blogculara Twitter’a kaydolup, aktif kalmalarını tavsiye ediyorum.Hatta blog yazılarında Twitter’a kaydolmaları için teşfik edecek yazılar yazarak bu ortamın genişlemesine de destek olabilirler.

Buradan blogunuzun reklamını yapıp, ziyaretçi çekebilirsiniz. Hatta arkadaşlarınızla bu ortamda birleşseniz yazılarınıza yorum yazmalarını sağlayabilirsiniz. Yorumların blogunuz için ne kadar faydalı olduğunu büyük ihtimalle biliyorsunuzdur.

Latest Comments
 1. eda ince
 2. mecit ince
 3. fatih
 4. hazal sezen
 5. uğur
 6. eda
 7. rümeysa
 8. rıdvan
 9. rıdvan
 10. erman
 11. necdet taş
 12. bayram
 13. afk07
 14. Talat

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.