Turkcell GençTarife – 15 Dakikası 2 Kontör :)

Gençlerin telefonu ne kadar çok alışkanlık haline getirdiklerini bilen Turkcell’den yeni bir tarife. Başlıktada belirttiğimiz gibi GençTarife. Bu tarife ile, 15 dakikası 2 köntöre konuşabileceksiniz.

Aslında GençTarife, BizeBiz Kampus tarifesi. Sadece adı değişti ama beraberinde yeni kampanyalar geldi. Kampanyda şöyle:

25 yaş altındaki Turkcell’liler 100 kontör yüklediklerinde, 31 gün boyunca gençTarifelilerle 15 dakikası 2 kontöre, Turkcell’lilerle dakikası 3 kontöre konuşuyor. gençTarifeliler 150 kontör yüklediklerinde ise avantajları daha da artıyor; hem diğer operatörlerle dakikası 1 kontöre konuşuyor hem de hediye kontör kazanıyorlar.

Tabi bununla sınırlı kalmıyor. Gençtarifeliler her ay yükledikleri 150 kontör için 50 kontor kazanıyorlar. Dilerlerseler, “Bedava” yazıp 2733’e ücretsiz kısa mesaj atıp, 50 kontör yerine 2 saat bedava konuşma hakkına sahip olabilirler. Üstelik bu 2 saati her yöne kullanabilirsiniz. Yalnız 30 gün süreyle geçerli. Durun daha bitmedi. Gençtarifelilere 5 SMS’ten sonrasında ise her yöne ücretsiz SMS hakkı kazanıyor.

[ad]

GençTarifeye geçme zamanıı 🙂 Bu arada, bu kampanyalardan faydalanmak için, 25 yaş altındaki Turkcell’lilerin nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport gibi kimlik belgeleriyle Turkcell İletişim Merkezleri’ne başvurmaları yeterli.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.