BilgiSpot ile 300 Yazı – Hit Raporu

100 değil, 200 değil artık 300 yazıya kadar ulaştık. Daha doğrusu bu yazı ile 300’e ulaştım. Daha önce hedeflerimden söz etmiştim ve özellikle son günlerde yaşadığım büyük yükselme sayesinde de hedeflerime çok yaklaştım doğrusu. Birkaç gün öncesine kadar Alexa Rank‘ım 900 binlerde gezerken, mükemmel bir çıkış yakaladım ve şimdi 500bin civarlarından. Hitimi arttırarak daha da düşmesini bekliyorum.

Bunun dışında, hitimde düzenli bir artış var. Bir ay önce, hitim 90-80 iken şimdi günlük 300 ziyaretçi alıyorum. SEO konusunda uyguladığım bazı yeni taktikler sayesinde büyük yükseliş yaşadım gerçekten de.

Bu uyguladığım taktikleri de daha önce sizlere bahsetmiş olduğum e-kitaplarımda yazacağım. Eminim işinize yarayacaktır. Tüm bunların yanı sıra yine Adsense yerleştirme konusunda yeni taktikler denemekteyim. Bunun sonuçlarını da alır almaz sizlerle paylaşacağım.

Yaptığım & yapacağım diğer işleri sıralayacak olursak:

  1. Tema’da yer alan Kategorilerin fazlalığı sebebiyle, düzene sokmayı düşünüyorum. Bunun için de temanın CSS kodlarını biraz kurcalamam gerek 🙂
  2. Bu işlemi bitirdikten sonra ise, yan menuye kendi seçtiğim özel yazıların listelendiği bir liste hazırlamaya düşünüyorum.
  3. Daha önce de bahsettiğim yazar alımları ile ilgili kampanyayı tekrar başlatmayı düşünüyorum. O zaman çok fazla kitleye hitap edemediğimizden katılım olmadı.
  4. 2010’a kadar, hitimi en az 500’e çıkarmak da hedeflerim arasında.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.