Bir Bayram Hediyesi de 1045’den

Bir iki gün önce, Türk Telekom’un bayram hediyesi hakkında konu açmıştım. Şimdi bir bayram hediyesi de 1045‘den. Türk telekom‘unkinden biraz daha farklı ve biraz daha kullanışlı.

1045 herkese, telefonda ucuz konuşma vaad ediyor. Bu bayramda 1045 ile şehirlerarası, uluslararası ve cep aramaları için, 30 dakika bedava konuşma şansınız var.

Kampanya’dan Nasıl Faydalanabilirim?

Kampanya’dan faydalanmak için, 1045’in sitesinden başvuru yapmanız gerekiyor. Başvuru formuna bu linkden ulaşıp, bayram kampanyasından faydalabilirsiniz.

1045 Neden bu kadar Ucuz?

Aslında biraz konu dışına çıkmış olacağız. Belki 1045’i bayram dışında da kullanmak isteyenler olabilir. Peki ama 1045 neden bu kadar ucuz?

Bu soruya, 1045.com.tr’de yer alan bir yazı şöyle cevap veriyor:[ad]

1045 bir Millenicom hizmetidir. Türk Telekom‘un bir hizmeti değildir.

2007 yılı itibarıyla alternatif operatörler de gerekli altyapıyı kurarak Türk Telekom’a rakip olarak faaliyetlerine başladı.

Millenicom Türkiye olarak biz de, 1045’le ekonomik konuşma hizmeti sunabilmek için yatırımlarımızı yaptık, altyapımızı kurduk. Türkiye’deki bütün ana operatörler (Türk Telekom, Turkcell, Vodafone ve Avea) ve önemli uluslararası operatörlerle doğrudan anlaşmamız olduğu için telefon görüşmelerinizi mümkün olan en düşük maliyetlerle yapmanızı sağlıyoruz.

Düşük kâr marjlarımız sayesinde de 1045 hizmetimizle size çok daha ekonomik konuşma fırsatı sunuyoruz. Bizim gibi alternatif operatörler sayesinde artan rekabet sayesinde hem hizmet kalitesi artarken fiyatlar da ucuzladı.

Telefonla ucuza konuşmanın en kolay yolunu sunan 1045’le yaptığınız tüm şehirlerarası, uluslararası ve cep telefonu görüşmeleriniz Millenicom altyapısı üzerinden taşınırken, görüşme tutarınız Türk Telekom faturanızda yer alıyor. Dolayısıyla ödemeyi de yine Türk Telekom’a yapıyorsunuz.

Türk Telekom StandartHATT tarifesiyle karşılaştırıldığında şehirlerarası görüşmelerinizde %17, cep telefonu görüşmelerinizde %29 ve yurt dışı aramalarınızda %80’e varan oranda indirimler sağlıyorsunuz.

Şimdilik 1045 ile şehiriçi görüşme yapılamamaktadır. Çok kısa bir süre içinde gerekli yasal düzenlemeler tamamlandığında şehiriçi aramalarınızı da 1045 ile yaparak indirimli tarifelerimizden yararlanabileceksiniz.

Ayrıntılı bilgi için 0212 444 10 45’i arayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.