Kartalcell Avea ile Geliyor – Avantajlar

kartalcell logoFenerbahçe, Trabzonspor, Galatasaray derken sonunda Beşiktaş da kendine bir hat oluşturdu. Peki Beşiktaş’lılarının Kartalcell hattının özellikleri ve avantajları neler?

“Konuşuyorsak aşkımızdan”

“Konuşuyorsak aşkımızdan” sloganıyla gerçekleştirilecek kampanya hakkında yapılan toplantıda taraftarlarından destek istediklerini bildirdi. Bu projenin başarısının taraftara bağlı olduğunu dolaylı olarak da belirtti. Ama Beşiktaş’ın bu sıkıntılı döneminde bu projesinin başarılı olması ne kadar beklenir bilinmez..

HEDEF: 200bin Abone

Türkiye’nin en büyük takımlarından olan Beşiktaş kulübü hedeflerinin 200bin aboneye ulaşmak olduğunu belirtti. Avea işbirliği içersinde, KARTALCELL bugünden itibaren, Avea bayileri, yetkili Türk Telekom bayileri ve yetkili Kartal Yuvası mağazalarında taraftarlara sunulması bekleniyor. Beşiktaş taraftarı özel avantajlarla hem daha çok konuşacak, hem de Beşiktaş Kulübü’nün gelirlerine katkıda bulunacaklardır.

Kartcell Reklamı & Futbolcular

Tabi ki bir de reklam videosu hazırlamak gerek. Hazırlanan reklam filminin oyunları:

Metin Tekin, Sergen Yalçın, İlhan Mansız, Pascal Nouma ve Les Ferdinand

Bir Beşiktaş’lı Olarak(YORUM): Acaba BJK kurulu büyük bir protesto ile karşılaşabileceğini hiç düşündü mü? Şahsen ben ligdeki bu kötü gidişatın üstüne böyle bir hat almayı düşünmüyorum. Bize verecekleri en büyük hediye, ligde iyi bir konuma sahip kaliteli bir takım olmaktır.. Önce bunu yapsınlar sonra Kartalcell’i çıkarsalardı keşke..!

Latest Comments
  1. BilgiSpot
  2. sinan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.