Chrome Plus+ İndir

Chrome Plus LogoGoogle‘ın iyi çıkış yapıp, şu sıralar pazar payı pek de iyi olmayan tarayıcısı Chrome’u bilmeyeniniz yoktur. Chrome, açık kaynak kodlu bir yazılım, yani isteyen herkes Chrome’u geliştirebilir. İşte geliştirilmiş Chrome’lardan birisi. Chrome Plus+

Chrome’un daha fazla özelliğe sahip çok daha iyi sürümünü aşağıdan indirebilirsiniz.

Chrome Plus da neyin nesi?

Chrome+ Maple Studio tarafından geliştirilen bir yazılımdır. Orjinal Chroma tasarım olarak benzeyebilir ama, temel olarak farklıdır. Google’ın yaptığı hataları da göz önünde bulunduran, Maple Studio çok daha kaliteli bir tarayıcı ortaya koymuş.

Chrome Plus çok Pratik!

Mesela bir sitede geziyorsunuz. Bir kelime gördünüz. Bağlantı olmasa bile, sayfada boş bir yere o kelimeyi seçip sürükleyerek bıraktığınızda, o kelimenin Google Arama Sonuçları karşınıza çıkıyor.

Girdiğiniz sayfa Chrome Plus’da sorun çıkarıyorsa, adres satırının yanında yer alan, simgeye tıklayarak, o sayfayı İnternet Explorer’da açabilirsiniz. Zamandan tasarruf etmenin güzel bir yolu.

Bunun dışında, tarayıcının Gelişmiş Özellikler kısmından, fare hareketlerine 20’ye yakın farklı komut da tanımlayabilirsiniz. Dilerseniz, hazır tanımlanmış komutları da kullanabilirsiniz.

Hoşunuza gitti mi? Öyleyse indirin..

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.