Adsense Kullanıcıları için Yazarlık Teklifi

Eğer bir sitede yazarlık yapmak istiyorsanız bu site BilgiSpot olabilir. İhtiyacınız olan tek şey, bir Adsense hesabına sahip olmak.Eğer yoksa… Daha sonra bize reklam kodunuzu vermek. Her yazarın yazısında kendi reklamları görünecek. Yani emeğinizin karşılığını %100 alacaksınız. Başvuru için, Aşağıdaki şablonu doldurarak yorum yazınız.. Yorumda adınızı ve mail adresinizi doğru girmelisiniz. Çünkü sizinle bu mail adresinden iletişime geçilecek.

Şablon:

Yaşınız:

Daha önce editörlük&yazarlık yaptığınız siteler:

Sitem(varsa):

Kendinizden bahsedin:

“Adsense Hesabım yok!” diyorsanız…


Eğer Adsense hesabınız yoksa yukarıdaki formu doldurun ve mail adresinizi doğru olarak belirterek yorum bırakın. Adsense hesabınız olmadığını da belirttikten sonra eğer isterseniz, sizin yazılarınızdan gelen gelirin %50’sini size verelim. Tabi burada kazancınız Adsense hesabı olanlara göre az olacak!

Amacımız..!

Reklamlarınızın kaldırılması durumunda sizlere yazdığınız her yazı için bunların ortalama gelirine göre para verilecektir. Amacımız BilgiSpot’u hem size hem de başkalarına faydalı amaçlı kullanmak. Dev bir bilgi kütüphanesi oluşturmak. Kişisel bir blog değil de herkesin yazarlık yapabileceği, kazanç sağlayabileceği bir blog haline getirmek.

Reklamlarımı nasıl yerleştireceksiniz?

Her yazınızda, maximum 2 adet “Reklam birimi” ve 1 adet, “Bağlantı Birimi” yayınlayabilirsiniz. Reklamları istediğiniz şekilleri bize belirtmeniz yeterli olacaktır. Sizin istediğiniz yerlere, sizin istediğiniz boyutlarda reklam yerleştirilecek.

Adsense dışında reklam firması olmaz mı?

Eğer çok tecrübeli bir yazarsanız ve işinizde iyiseniz, Adsense dışında reklam da koyabiliriz. Ama bunu bize kanıtlamanız gerek!

Yazıların Kalitesi

Tabi ki dandik, basit yazılar yayınlanmayacaktır. Yazılar özgün ve kaliteli olmak zorundadır. Bunun dışındaki tüm yazılar silinecektir.!! Yazılar onaylanmadan yayınlanmayacağı gibi, alıntı yazı gönderen kişilerin üyelikleri silinecektir.. Ayrıca yazılarınızda değişiklikler yapılabileceği gibi etiket eklenebilir ya da silinebilir, kategoriler yeniden düzenlenebilir..

Hadi hemen başvur..!

Latest Comments
  1. mehmet

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.