Ad-Aware 8.1 İndir

Aranızda Ad-Aware SE Personel adlı ücretsiz yazılımı kullananlar olmuştur. Bilgisayarımda bulunan haftalık olarak tarama yaptığım bu ufak yazılım son günlerde popülerliğini biraz kaybetti ama hala direniyor. Son olarak 8.1 sürümü ücretsiz indirilmeye sunuldu.

İndir: Ad-Aware 8.1

Ad-Aware SE Personel ile birçok casusu, solucanı, vs hızlı bir şekilde bulup yok edebiliyorduk. Eminim şimdi daha kaliteli hizmet veriyordur. 8.1 sürümünde yer alan,

  • Gerçek zamanlı denetleme,
  • sezgisel tarama,
  • uyarılar
  • otomatik güncelleme

özellikleri eski sürümde yer almıyordu. 8.1 sürümünde iki çeşit kullanma imkanı var. İster kendiniz yönetir isterseniz otomatiğe bırakırsınız. Eğer yazılımı otomatik kullanmak istiyorsanız Sİmple Mode seçeneğini seçin. Eğer dizginleri elinizde tutmak isterseniz de Advanced Mode‘u seçin. Ayrıca programın Tools yazan menusunda faydalı ufak araçlar mevcut. Mesela internet geçmişinizi silmeniz için, TrackSweep adlı ek araç bu işi görüyor.

Güvenli sörf yapabilmeeniz için paketin içersinde aynı zamanda, İnternet Explorer için, Download Guard paketi yer alıyor. Eğer hala indirmediyseniz:

İndir: Ad-Aware 8.1

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.