TTNet’in WebTV’si – Vitamin Liseli oluyor..

ttnet12436736772009 yılının sonunda, IPTV ve Webtv gibi uygulamalarla karşımıza çıkmayı planlayan TTNet, eğlence içeriği için Hollywood ile anlaşma yapmaya hazırlanıyor. TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz gelecek planlarını açıkladı..

Tahsin Yılmaz ellerinde, IPTV, WebTV ve futbol yayın ihalesinin bulunduğunu belirtti. Ayrıca, kriz döneminde abone sayılarının arttığını vurguladı. 2009’un ilk yarısında sektörde hem gelirlerin hem de trafiğin arttığını söyleyen Yılmaz, ocak-temmuz dönemleri arasında internet kullanımının yüzde 30 yükseldiğini belirtti.

Vitamin Lise

Vitamin uygulaması ile SBS sınavına girecek öğrencilere internette ders veren TTNet,bu uygulamasının çok ilgi görmesi nedeniyle TTNet bu uygulamayı Lise düzeyine çıkarmayı hedefliyor. Bu sene Lise 1-2 düzeyi bu uygulamaya dahil olacak.

Bilgisayarları Televizyona Dönüştürmek!

Tahsin Yılmaz Hollywood ve yabancı film yapımcıları ile anlaşıp bilgisayarları televizyona dönüştürmeyi hedeflediklerini belirtti. Ayrıca, Eğlence, uygulamalarının çok geniş olacağını da sözlerine ekledi. 

Futbol!

Ayrıca futbol’un ilgi alanı içersinde olduğunu söyleyen Yılmaz, TFF ile anlaşmaya çalıştıklarını belirtti. Yayın ihalesini almak istediklerini belirten Yılmaz 3G modemlerden de bahsetti.

3G Mobil Modem 6 ay 5.99 TL

3G Mobil Modem hakkında detaylı bilgi..

Latest Comments
  1. afk07
  2. tuba
  3. genç osman
  4. BilgiSpot
  5. geyik
  6. BilgiSpot
  7. liseli
  8. Numan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.