TTNet ADSL Paketlerine Abone olanlara Kampanya

TTNet’den yeni bir kampanya daha. TTNet, Yıl sonuna kadar TTNET ADSL paketlerine abone olanlar, ilk altı ay boyunca 19.99 TL’den başlayan fiyatlarla interneti keyfince kullanabilecek. Kampanya’nın fiyat tablosu şöyle:

ttnet-kampanya-tarifeleri

8mbps’lik internet tarifeleri ile TTNet gözleri doldurmuştu. Şimdi bu yeni kampanya, bu tarifeleri ve daha fazlasını %50’ye varan indirimde kullanabiliyoruz. TTNet’in NET4, NET4(Plus), NET6 ve NetLimitsiz tarifelerinden daha önce bahsetmiştim. Gerçekten büyük ilgi görüp birçok kullanıcıyı sevindirmişti. Ama her kampanyada olduğu gibi bunda da şart var. 24 ay kullanma zorunluluğu..

Yorum
[ad]
Son günlerde Bu aniden yapılan aşırı ucuzluklar dikkatinizi çekmiş olmalı. 3G piyasaya girmeden önce daha fazla kullanıcı kapmak isteyen TTNet 8MBPS internet kampanyasını yaptı. Dikkatinizi çekiyorum kampanyaları kabul eden abone 24 ay kullanma zorunluluğuna sahip. Abonenin girmesi kolay çıkması zor 🙂 TTNet Şimdi bu 3G’nin yükseliş döneminde, yine kampanyalar yapıyor ve yapmaya devam edecek. Yani bunlar daha interneti çok yavaş ve çok pahalı olduğu zamanlar. TTNet’in artık en yavaş tarifeleri VDSL2 gibi olmalı. Yoksa insanlar yavaş yavaş 3G’ye dönecekler. Özellikle laptop kullanımının arttığını da düşünürsek TTNet büyük bir tehlikeyle karşı karşıya. Bence kendinizi 2 yıl boyunca TTNet’e bağlı yapmayın. Ama karar sizin…

Latest Comments
 1. BilgiSpot
 2. zümre
 3. ercument
 4. ömür
 5. kamil
 6. BilgiSpot
 7. national
 8. BilgiSpot
 9. ahmet konya
 10. BilgiSpot
 11. dar gelirli
 12. sena

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.