SuperOnline ile “Konuştuğun Kadar Öde” Tarifesi

Superonline artık Sabit Hatta “Konuştuğun kadar öde” kampanyasını başlatıyor. Türk Telekom’un şimdiye kadar konuşmasak da bizden aldığı o sabit ücretten sıkılanlara güzel bir fırsat.  Hatırlarsınız sabit ücret davaya verilmişti ve kazanılmış. Tüm alınan sabit cüretler geri ödenecekti(!) Türk Telekom’un bu ücretlendirme sisteminde sıkılanlar artık SuperOnline’a geçebilir.

internetBu kampanya ile sabit ücret kalktığı gibi aynı zamanda, abonelere %50’ye varan indirimler de yapılıyor. Superonline, kendi fiber altyapısı sayesinde numara taşıma konusunda da öncülüğünüdevam ettiriyor.

Kullanıcılar internet ve telefon ücretlerini de tek bir fatura olarak alacak. Belki bilmeyenleriniz olur SuperOnline’ın FiberInternet tarifelerini. TTNet’inkinden çok ucuz ve hızlı. Ondan da ilerleyen zamanda bahsedeceğim. Yani artık TTNet’e bağlı kalmak zorunda değilsiniz.

Her ay 100 Dakika Hediye

Superonline numarasını taşıyanlara ya da kaydolanlara 100 dk konuşma hediyesi de veriyor. Yani, “SuperNumara” alan aboneler, yılsonuna kadar hem GSM hariç diğer operatörlere her ay 100 dakika görüşme hediyesi kazanacak, hem de kendi aralarında ücretsiz ve sınırsız konuşabilecek.

Abone olmak isteyenler ya da daha fazla bilgi almak isteyenler SuperOnline’ın sayfasına gidebilirler.

Latest Comments
  1. Ahmet

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.