MS Security Essentials İndir – Microsoft’dan Bedava

ms-security-essentialsMicrosoft’un ücretsiz bir antivirüs dağıtacağını çok uzun zaman önce duyurmuştu. Gerçekten ilgiyle de bu antivirüsün haberlerini takip ediyordum ve artık son günlerde de son Beta sürümlerini gördüm. Şimdiye kadar Windows’da kullandığım Avira‘nın bedava verdiği deneme süresi doldu 😀 Serial merial uğraşmak istemedim ve bir aydır “MS Security Essentials“‘ı bekliyordum. Sonunda Microsoft dağıttı. Siz de indirmek için:

İndir:

MS Security Essentials’ın özellikleri diğer ücretsiz antivirüslerden çok daha iyi. Peki MS Security Essentials’ı kim kullanabilir? Cevap tahmin edebileceğiniz gibi; Orjinal XP, Vista ve Windows 7 kullannacıları. Microsoft’un tüketici genel müdürünün açıklamaları şöyle:

Tüketiciler bize gerçek zamanlı güvenlik yazılımlarının korumasını istediklerini söylediler. Bununla birlikte bu tür yazılımlara para ödeyemediklerini veya ödemek istemediklerini de biliyoruz. Microsoft Security Essentials ile tüketiciler edinmesi ve kullanımı kolay, kullanıcının işini bölmeyen, çok kaliteli bir korumaya sahip olabilirler

NOT: Henüz Türkçe dil desteği bulunmuyor. O yüzden şimdilik İngilizcesiyle idare edin 🙂

Latest Comments
  1. BilgiSpot

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.