Dabbe 2 Geliyor – Fragmanını İzleyebilir misin?

Hayatımda izlediğim en korkunç film. Tek kelimeyle mükemmel. Özellike kıyametle ilgili gerçekeleceş olan hadiseleri analtması korkuma korku kattı. Yönetmeni tebrik ediyor ve izleyebilenler için fragmanla başbaşa bırakıyorum izlerken bile tüylerim diken diken oldu:


[ad]Nasıl ama?

Aranızda ilk filmden korkmayanlar olabilir. Mehdi(as) ile Deccal hakkında daha fazla bilgi alırsalar eminim korkacaktırlar 🙂 Ama neyse Dabbe 2’den bahsedelim biraz. İşte Dabbe 2’nin tanıtım açıklaması:

Kıyamet yaklaşıyor.. Tüm evlere internet oluyla giren D@bbe ona eşlik eden üç harfliler ve bilinmeyen gölge varlıklar dünyadaki tüm elektronik sistemleri ve interneti gle geçirdi bile. Artık son saldırı için bekleniyor.. Gökten işaret gelecek.. uzursuz ve tedirgin edici bir İstanbul şafağında göklerde beliren garip ve siyah bulut kümeleri ağır ağır açılırken arkalarına saklanmış olan “DUHAN” az sonra başlayacak kara istilanın ilk işaretidir. Kuran’da Duhan suresinde belirtilen ve aniden göklerden inecek olan ürkütücü kıyamet alameti DUHAN artık yeryüzüne doğru hareket etmeye başlamıştır. İstanbul’da son saatin yaklaştığından habersiz ve kendi dünyalarında sessizce yaşayan bir grup insan, kara bir felaketin arkasına gizlenmiş, sır varlıklarla karşılaşmanın dehşetini yaşayacaklardır. Kıyametin en korkunç alameti olan DUHAN’dan bir kaçış yolu var mıdır?

Bu arada film hakkında dikkatimi çekti. Boğaz köprüsünün yıkılışı falan iyi efekt yapmışlar 🙂 İlk film tutunca ikincisine baya para yatırmışalr herhalde. Merakla bekliyorum..

Latest Comments
  1. BilgiSpot
  2. ahmet

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.