Borsa Önerileri veren Mükemmel bir Site

Borsa ile ilgili son günlerde makaleler paylaşıyorum. Tabi kaynaklar güzel siteler de araştırıyorum bu arada. İşte geçtiğimiz günlerde gördüğüm Borsa Önerileri veren mükemmel bir  site.

Turkishbulls.com adresindeki bu site size tavsiyeler veriyor. “Şunu alabilirsiniz“, “şunu satmalısınız“, “eğer bu olursa satın” “eğer şu olursa bunu alın” vs. Öncelikle hissenin kategorisini seçmelisiniz. Hizmetler, Finans, Gıda vs. Sonra o kategorideki hisselere bakınız. Tabloda Sinyal sutununda bize tavsiyeler veriyor. “Al eğer”, “sat teğitli”,”al teğitli”, “bekle”, “tut” vs. Daha sonra hisse senedine tıkladığımızda, bize açıklama yapıyor.

Ayrıca İki yıllık sinyal Tarihçesi yazan yerde, her hisseyi 2 yıl içersinde verdikleri tavsiyelerle şimdi ne kadar yaptıkları yazıyor. 100’tl’yi şu kadar yaptık diğer sarı arkafondaki yeri görebilirsiniz. Kimi senetleri bir milyara kadar çıkarmışlar. Kimisi daha az kimisi daha fazla. Mesela BJKAS’ı iki yılda bu sinyallerle 100 tl den 980 tl yapmışlar.. Tabi inanıp inanmamak size bağlı ama neyse. Zaten hepsi tutmuyor. Ama büyük bir kısmı doğru. Uzun vadede bu siteyi takip ederek çok kazanabilirsiniz.

Turkishbulls aynı zamanda ücretli üyelikle daha detaylı tavsiyeler veriyor. Üye olmak ister misiniz bilmem.

Kolay gelsin..

Latest Comments
  1. mehmet
  2. BilgiSpot
  3. Mehmet

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.