Profesyonel Blogculuk’da ilk adım Profesyonel okuyuculuk

Ülkemizde çok gelişmemiş ama gelişen bir la sektör olan blogculuk. Biz de kendi çapımızda katkı yapıyoruz motorlar?n? işte. Eğer profesyonel bir wholesale mlb jerseys blogcu olmak istiyorsanız ilk yapmanız gereken iyi bir okuyucu wholesale nba jerseys olmaktır. İyi bir okuyucu olmak, diğer blogcuları takip etmek, makaleler okumaktır.

Bu işe para için başlarsanız yapamazsınız (Benim gibi ). Bu işi öğrenmek için yapın ve arada kendinize ufak bir gelir kapısı oluşturun. Fakat çok ilgilenmeyin.

Neyse gelelim profesyonel okuyucu nerden olmaya. Bunun için RSS yayın akışlarını kullanabilirsiniz. Özellikle google reader ile takip ettiğiniz sitelerdeki yazıları çok rahat ve hızlı bir şekilde okuyabilirsiniz.

Google reader’ı kullanmak için bir google ?? hesabınızın olması gerek. Eğer yoksa google reader’ın sayfasından hesap oluşturun. google reader’a giriş yaptıktan sonra sol üst köşeden abonelik ekle diyebilirsiniz. Buraya sadece takip etmek istediğiniz cheap nfl jerseys site All adını cheap mlb jerseys yazmanız yabanc? yeterli.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.